Uitgevers

Onze uitgevers zijn allemaal verantwoordelijk voor een bepaald vakgebied. Hieronder stellen wij ons graag aan u voor.

Professioneel

Verpleegkunde

Zorgmanagement

Medisch en paramedisch

  • Linda Boer

    Senior uitgever

    E-mail: linda.boer@bsl.nl

    Telefoon: 030 – 638 3782

  • Lydia Nieuwendijk

    Uitgever Medisch specialisten

    E-mail: l.nieuwendijk@bsl.nl

    Telefoon: 030 – 638 3782

  • Lucienne Bongers

    Uitgever Paramedisch en tandartsen

    E-mail: l.bongers@bsl.nl

    Telefoon: 030 – 638 3646

  • Anita van Meyel

    Adjunct uitgever

    E-mail: a.vanmeyel@bsl.nl

    Telefoon: 030 – 638 3767

GGz Welzijn

  • Marten Stavenga

    Senior uitgever

    E-mail: marten.stavenga@bsl.nl

    Telefoon: 030 – 638 3770

  • Yulma Perk

    Uitgever GGz Volwassenen

    E-mail: y.perk@bsl.nl

    Telefoon: 030 – 638 3862

  • Joyce Rodenhuis

    Uitgever GGz Kind en Jeugd

    E-mail: j.rodenhuis@bsl.nl

    Telefoon: 030 – 638 3713

  • Wendy Werner-Hoddenbagh

    Adjunct uitgever GGZ & Welzijn Ouderen

    E-mail: w.werner@bsl.nl

    Telefoon: 030 – 638 3727

  • Toncy van Eersel

    Adjunct uitgever Test

    E-mail: t.vaneersel@bsl.nl

    Telefoon: 030 – 638 3891

E-learning

  • Karin Linden

    Senior uitgever

    E-mail: k.linden@bsl.nl

    Telefoon: 030 – 638 3805

Events

Educatief

  • Ton Bakker

    Publishing manager

    E-mail: ton.bakker@bsl.nl

    Telefoon: 030 – 638 3740

  • Anja Heida

    Senior uitgever Medisch en paramedisch

    E-mail: a.heida@bsl.nl

    Telefoon: 030 – 638 3616

  • Fenna Dunning

    Adjunct uitgever Verpleegkunde en hss

    E-mail: f.dunning@bsl.nl

    Telefoon: 030 – 638 3741

  • Lily Harings

    Adjunct uitgever Paramedisch en mbo ag

    E-mail: lily.harings@bsl.nl

    Telefoon: 030 – 638 3726

  • Francisco Tijsse-Klasen

    Uitgever Verpleegkunde en basisonderwijs

    E-mail: francisco.tijsseklasen@bsl.nl

    Telefoon: 030 – 638 3749